Повідом про корупцію

Звернення громадян та суб'єктів господарювання щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів Рахункової палати та її територіальних управлінь

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Рахункової палати, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти:

● письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Рахункової палати:
01601, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 7

● надіславши листа електронною поштою на адресу: corruption@rp.gov.ua (форма звернення)

або

● зателефонувавши на «лінію довіри» за телефоном:
+38 (044) 288-10-32 

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції в апараті Рахункової палаті в порядку, визначеному Законом.