ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Колегії Рахункової палати
від 17.11.2010 № 23-3
(скоригований відповідно до постанов Колегії
від 25.03.2011 № 6-7,
від 27.07.2011 № 13-9)
 

План роботи Колегії Рахункової палати
на 2011 рік

І квартал

Дата засідання − 26 січня 2011 року
 
1. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів, отриманих від проведення державних лотерей.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
2. Звіт про результати аналізу стану виконання заходів Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А.
 
3. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству палива та енергетики України на будівництво ліній електропередач.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
4. Звіт про результати аудиту використання у 2010 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
5. Інформація про стан виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття".
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
6. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на реконструкцію стадіону "Металіст" у м. Харкові згідно з Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.
 
 
Дата засідання − 9 лютого 2011 року
 
7. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання другого етапу Програми поводження з твердими побутовими відходами та аналіз впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
8. Звіт про результати аналізу ефективності використання коштів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, на фінансування розвитку мінерально-сировинної бази.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г.
 
9. Звіт про результати аналізу виконання Комплексної програми забезпечення реалізації Стратегії подолання бідності.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
10. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених Вінницькій та Хмельницькій областям на протипожежний захист.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., в.о.начальника територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях Янковський П.М.
 
11. Звіт про результати аналізу нормативно-правового забезпечення Кабінетом Міністрів України виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік".
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
12. Про виконання Плану роботи Колегії Рахункової палати за 2010 рік.
Відповідальні: Заступник Голови Рахункової палати Яременко О.С., начальник управління організації роботи Колегії Куштенко І.К.
 
 
Дата засідання − 23 лютого 2011 року
 
13. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів, виділених з державного бюджету на формування Аграрним фондом державного інтервенційного фонду, а також на закупівлі матеріально-технічних ресурсів для потреб сільськогосподарських товаровиробників у 2010 році.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я. за участю територіальних управлінь
 
14. Звіт про результати аудиту ефективності використання Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи бюджетних коштів, отриманих упродовж 2010 року від надання платних послуг.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
15. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству культури і туризму України на надання загальної та спеціальної художньої і музичної освіти.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
16. Звіт про результати аудиту річних фінансових звітів за 2010 рік у рамках позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку на впровадження Проекту "Модернізація державної податкової служби України − 1".
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
17. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на утворення Всеукраїнського центру радіохірургії.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Миколенко П.П.
 
18. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету на підготовку та перепідготовку кадрів для митної служби України.
Відповідальні: заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
19. Звіт про результати аудиту виконання Програм реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Донецької та Луганської областей.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Соколов О.А.
 
 
Дата засідання − 9 березня 2011 року
 
20. Звіт про результати перевірки використання коштів державного бюджету Національною комісією з питань регулювання зв'язку України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
21. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству внутрішніх справ України на підготовку кадрів для органів внутрішніх справ вищими закладами освіти ІІІ і ІV рівнів акредитації.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
22. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва у 2009−2010 роках.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
23. Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Львівської, Тернопільської та Волинської областей.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.
 
24. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених з комунальному підприємству "Харківський метрополітен" на будівництво та розвиток метрополітену.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.
 
25. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на санаторне лікування дітей та підлітків з соматичними захворюванням (крім туберкульозу) в Автономній Республіці Крим.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., начальник територіального управління Рахункової палати по Автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
26. Інформація щодо виконання Державного бюджету України за 2010 рік.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 23 березня 2011 року
 
27. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству оборони України на утримання та розвиток Повітряних Сил Збройних Сил України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
28. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів державного бюджету, які спрямовувалися у 2009−2010 роках на здійснення державного ветеринарного санітарного контролю та нагляду за охороною території України.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
29. Звіт про результати аудиту ефективності виконання державних програм із забезпечення молоді житлом.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
30. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству аграрної політики України на підготовку кадрів для агропромислового комплексу.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь.
 
31. Звіт про результати аналізу ефективності використання коштів спеціального фонду державного бюджету, сформованих за рахунок надходжень акцизного збору з нафтопродуктів та ввізного мита на нафтопродукти, транспортні засоби та шини до них, і спрямованих на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг та розвиток мережі їх утримання.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
32. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Одеській, Миколаївській та Херсонській областям на здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю в портах Чорного моря та нагляду за охороною території зазначених областей, на організацію і регулювання діяльності установ у системі ветеринарної медицини.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Белюк С.О.

 

ІI квартал

Дата засідання − 6 квітня 2011 року
 
33. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2010 році коштів державного бюджету, спрямованих на вирішення проблем, що виникають у зв'язку з надзвичайною екологічною ситуацією на території м. Калуш та сіл Кропивник і Савка-Калуська Калуського району Івано-Франківської області.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
34. Звіт про результати аудиту виконання Державної цільової соціальної програми першочергового забезпечення централізованим водопостачанням сільських населених пунктів, що користуються привізною водою, на період до 2010 року.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
35. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на вдосконалення та проведення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах у 2008−2010 роках.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Соколов О.А.
 
36. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету виділених на функціонування Державного гемологічного центру України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
37. Звіту про результати аудиту річних фінансових звітів за 2010 рік у рамках позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку на впровадження Проекту "Модернізація державної податкової служби України − 1".
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
 
Дата засідання − 27 квітня 2011 року
 
38. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров'я України на підготовку і підвищення кваліфікації медичних кадрів вищими навчальними закладами III−IV рівнів акредитації.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А.
 
39. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству промислової політики України на Державну комплексну програму розвитку авіаційної промисловості України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
40. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток хмелярства, суб'єктами господарювання Вінницької та Житомирської областей.
Відповідальні: головний контролер − директор
департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., в.о. начальника територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях Янковський П.М.
 
41. Звіт про результати аналізу Звіту Антимонопольного комітету України щодо здійснення ним державного контролю за дотриманням антимонопольного законодавства.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
42. Звіт про діяльність Рахункової палати за 2010 рік.
Відповідальні: Заступник Голови Рахункової палати Яременко О.С., начальник управління стандартів, аналітики та розвитку Шах Г.А.
 
 
Дата засідання − 11 травня 2011 року
 
43. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету у торфодобувній промисловості.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
44. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету у 2009−2010 роках на соціальний захист ветеранів війни.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В. за участю територіальних управлінь
 
45. Звіт про результати аудиту річних фінансових звітів за 2010 рік у рамках позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку на впровадження Проекту удосконалення системи соціальної допомоги.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
46. Звіт про результати аудиту виконання заходів з приведення в екологічно-безпечний стан об'єктів виробничого об'єднання "Придніпровський хімічний завод".
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
47. Звіт про результати перевірки та аналізу використання бюджетних коштів на соціально-економічний розвиток Київської, Черкаської та Чернігівської областей.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Миколенко П.П.
 
 
Дата засідання − 25 травня 2011 року
 
48. Звіт про результати аудиту річної фінансової звітності Вищого господарського суду України за 2010 рік.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
49. Звіт про результати аудиту ефективності виконання у 2010 році Проекту удосконалення системи соціальної допомоги, що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
50. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству культури України на створення і розповсюдження національних фільмів за державним замовленням.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А.
 
51. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Фондом державного майна України у 2009−2010 роках.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В. за участю територіальних управлінь
 
52. Звіт про результати аналізу Звіту Фонду державного майна України за 2010 рік.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
 
Дата засідання − 8 червня 2011 року
 
53. Звіт про результати аудиту ефективності розпорядження державними підприємствами Міністерства оборони України майном, що передано до сфери їх управління, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
54. Звіт про результати перевірки стану виконання повноважень органами державної влади щодо забезпечення цільового використання податкових пільг, наданих видавництвам, видавничим організаціям, підприємствам поліграфії з виготовлення книжкової продукції.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь.
 
55. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів, отриманих від проведення державних лотерей.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
56. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів державного бюджету на виконання Державної цільової програми комплексного протипаводкового захисту в басейнах річок Дністра, Пруту та Сірету.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.
 
57. Звіт про результати аудиту виконання у 2007−2010 роках заходів Державної програми соціально-економічного розвитку Автономної Республіки Крим на період до 2017 року.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
58. Висновок щодо виконання Державного бюджету України за перший квартал 2011 року.
Відповідальний: департамент з питань бюджетної політики
 
 
Дата засідання − 22 червня 2011 року
 
59. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Державному департаменту України з питань виконання покарань на виконання Державної програми покращення умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту, на 2006−2010 роки.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
60. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації для галузі соціального забезпечення та соціального захисту.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
61. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на забезпечення державної системи біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
62. Звіт про результати аудиту виконання заходів Програми комплексного розвитку Українського Придунав'я у морегосподарській та транспортній сферах.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь.
 
63. Звіт про результати аналізу формування і виконання у 2010 році бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
64. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів державного бюджету, виділених державним органам на виконання повноважень із здійснення фітосанітарних заходів та контролю якості за переміщенням вантажів на пунктах пропуску через державний кордон України в портах Чорного моря.
Відповідальні: головний контролер − директор
департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Белюк С.О.

 

ІІI квартал

Дата засідання − 13 липня 2011 року
 
65. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів резервного фонду державного бюджету в 2010 році.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
66. Звіт про результати перевірки ефективності використання Дипломатичною академією при Міністерстві закордонних справ України коштів державного бюджету на підготовку та підвищення кваліфікації кадрів для сфери міжнародних відносин.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
67. Звіт про результати аналізу діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування в частині виконання повноважень щодо реалізації державної політики в галузі соціального забезпечення і соціального захисту людей похилого віку та інвалідів у 2009−2011 роках.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
68. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання повноважень спеціалізованими державними податковими інспекціями.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
69. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету на виконання повноважень щодо стягнення коштів та продажу активів платників податків у рахунок погашення їх податкового боргу в Харківській і Сумській областях.
Відповідальні: заступник директора департа-менту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов  С.А.
 
 
Дата засідання − 27 липня 2011 року
 
70. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009−2015 роки.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Шендрик  В.І.
 
71. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на експлуатацію загальнодержавних і міжгосподарських державних меліоративних систем, розвиток та збереження водних ресурсів на територіях Дніпропетровської та Запорізької областей.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
72. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виділених Донецькій та Луганській областям на часткове покриття видатків на створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості мешканців вугледобувних регіонів.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська  Л.В., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Соколов О.А.
 
 
Дата засідання − 10 серпня 2011 року
 
73. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості України на будівництво Дністровської ГАЕС.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
74. Звіт про результати аудиту ефективності використання позичкових коштів на впровадження Проекту модернізації державних фінансів.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
75. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, виділених для здійснення державної підтримки агропромислового комплексу.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
76. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету у 2009−2010 роках, призначених на компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю, та допомогу на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська  Л.В.
 
 
Дата засідання − 25 серпня 2011 року
 
77. Звіт про результати перевірки ефективності використання Національною радіокомпанією та Національною телекомпанією коштів державного бюджету, виділених на функціонування і виконання статутних завдань.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Шендрик  В.І.
 
78. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на Загальнодержавну програму реформування житлово-комунального господарства.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
79. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів, отриманих державою від МБРР на реконструкцію гідроелектростанцій ВАТ "Укргідроенерго".
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Миколенко  П.П.
 
80. Звіт про результати аудиту ефективності витрачання коштів державного бюджету на використання, збереження та відтворення водних ресурсів річки Південний Буг.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., в.о.начальника територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях Янковський П.М.
 
81. Висновок щодо виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2011 року.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань бюджетної політики Тесленко О.І.
 
 
Дата засідання − 14 вересня 2011 року
 
82. Звіт про результати перевірки виконання кошторису Національного банку України за 2010 рік.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В., за участю територіальних управлінь
 
83. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення охорони державних органів та посадових осіб.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
84. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на санаторно-курортне оздоровлення інвалідів.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська  Л.В., за участю територіальних управлінь
 
85. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання Державної програми розвитку діяльності Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського на 2005−2010 роки.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Шендрик  В.І.
 
86. Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
87. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на заходи щодо розвитку садівництва і виноградарства в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
 
Дата засідання − 28 вересня 2011 року
 
88. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству внутрішніх справ України на боротьбу з нелегальною міграцією, створення та утримання пунктів розміщення нелегальних мігрантів.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
89. Звіт про результати аудиту використання бюджетних коштів на попередження та ліквідацію наслідків катастроф.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
90. Звіт про результати перевірки використання коштів державного бюджету Головною державною інспекцією на автомобільному транспорті.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І. М.
 
91. Звіт про результати аналізу джерел формування та ефективності використання спеціального фонду державного бюджету органами державного управління у 2008−2010 роках.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська  Л.В.
 
92. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених бюджету міста Одеси на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Белюк  С.О.

 

ІV квартал

Дата засідання − 12 жовтня 2011 року
 
93. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на наукові розробки у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, державний нагляд за додержанням стандартів і гармонізацію національних стандартів з міжнародними та європейськими, у 2009−2010 роках та І півріччі 2011 року.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
94. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній судовій адміністрації України на виконання своїх функцій з організаційного забезпечення діяльності судів та установ судової системи.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
95. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів державного бюджету на виконання повноважень державними податковими органами у місті Києві та Київській області.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
96. Звіт про результати аналізу здійснення державних закупівель в Україні у 2010 році та I півріччі 2011 року.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
 
Дата засідання − 26 жовтня 2011 року
 
97. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров'я України на забезпечення медичної допомоги хворим на гемофілію, розсіяний склероз, хворобу Гоше, ураження суглобів та інші окремі захворювання.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Шендрик В.І.
 
98. Звіт про результати перевірки виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в частині використання бюджетних коштів на облаштування пунктів пропуску через державний кордон.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
99. Звіт про результати аудиту виконання у 2010−2011 роках заходів державних програм, спрямованих на створення сучасних систем надання послуг наземним громадським транспортом м. Києва.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Миколенко П.П.
 
100. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на проведення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у 2008 році, та запобігання виникненню нових надзвичайних ситуацій на території військової частини А0829 у м. Лозова Харківської області.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.
 
 
Дата засідання − 9 листопада 2011 року
 
101. Звіт про результати дослідження "Умовний борг" у рамках участі в Робочій групі INTOSAI з питань державного боргу.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
102. Звіт про результати аудиту використання коштів Державного бюджету України Національною комісією регулювання електроенергетики України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
103. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету у 2010 році та І півріччі 2011 року на одноразову виплату жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
104. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету на виконання повноважень державними податковими адміністраціями у Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Відповідальні: заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
 
Дата засідання − 23 листопада 2011 року
 
105. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на стандартизацію.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
106. Інформація про стан виконання рекомендацій за результатами аудиту ефективності використання коштів державного бюджету спрямованих на забезпечення екологічної безпеки в Азово-Чорноморському басейні та охорону, регулювання і відтворення водних біологічних ресурсів.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
107. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, затверджених Державній архівній службі України на формування Національного архівного фонду та архівну справу.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Шендрик В.І., за участю територіальних управлінь
 
108. Звіт про результати аудиту ефективності використання Південним оперативним командуванням Збройних сил України бюджетних коштів, виділених на медичне лікування та реабілітацію контингенту, визначеного законодавством.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Белюк С.О.
 
109. Звіт про результати аудиту стану реалізації у Донецькій і Луганській областях державних соціальних гарантій у частині забезпечення громадян вугіллям на побутові потреби відповідно до Гірничого закону України та Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці".
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Соколов О.А.
 
110. Висновок щодо виконання Державного бюджету України за дев'ять місяців 2011 року.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань бюджетної політики Тесленко О.І.
 
 
Дата засідання − 7 грудня 2011 року
 
111. Звіт про результати аудиту ефективності реалізації Міністерством оборони України надлишкового військового майна Збройних Сил України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., за участю територіальних управлінь.
 
112. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України на забезпечення навчальних закладів підручниками і посібниками.
Відповідальний: заступник директора департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Шендрик В.І., за участю територіальних управлінь.
 
113. Звіт про результати перевірки ефективності використання коштів на відшкодування вкладів населення та функціонування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
114. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання угод щодо регіонального розвитку, укладених між Кабінетом Міністрів України та обласними радами Вінницької, Волинської, Донецької та Львівської областей.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
115. Звіт про результати аналізу ефективності запровадження в Україні єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
116. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету на виконання повноважень державними податковими адміністраціями у Вінницькій, Житомирській та Кіровоградській областях.
Відповідальні: заступник директора департаменту з питань використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами Огонь Ц.Г., в.о. начальника територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях Янковський П.М.
 
 
Дата засідання − 21 грудня 2011 року
 
117. Звіт про результати перевірки використання коштів, що виділяються з державного бюджету Державному авіаційному підприємству "Україна".
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
118. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності Головного управління внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
119. Звіт про результати аудиту системи оплати праці суддів судів загальної юрисдикції.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
120. Звіт про результати аудиту виконання проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" у 2010−2011 роках.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
121. Звіт про результати аналізу капітальних видатків органів державного управління у 2008−2010 роках.
Відповідальна: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
122. Звіт про результати аналізу формування і виконання у 2010 та І півріччі 2011 року державного замовлення на поставку продукції для державних потреб.
Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
123. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів, виділених з державного бюджету у 2009−2010 роках на розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., начальник територіального управління Рахункової палати по Автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
124. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2010 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів та медичного обладнання для закладів охорони здоров'я Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.
Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.