Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету підприємствами вугільної галузі

21.06.2019 11:00

Рахункова палата проводить аудит ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості України на державну підтримку вугледобувних підприємств для часткового покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції. Відповідальний за проведення аудиту – член Рахункової палати Ігор Яремчук.

Аудит проводиться у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України та на окремих вугледобувних державних підприємствах – «Селидіввугілля», «Мирноградвугілля», «Львіввугілля» і «Волиньвугілля».

Аудитори Рахункової палати мають на меті оцінити продуктивність, результативність та економність використання коштів державного бюджету, передбачених на зазначені цілі, а також законність, своєчасність і повноту прийняття Міненерговугілля управлінських рішень про державну підтримку вугледобувної галузі.

За результатами аудиту Рахунковою палатою будуть надані рекомендації щодо покращення фінансово-економічного стану державних вугледобувних підприємств та вугільної галузі у цілому.

До контрольного заходу на ДП «Львіввугілля» і ДП «Волиньвугілля» залучено працівників територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях (у м. Львові).

Члени контрольної групи розпочали аудит з ДП «Волиньвугілля». Разом з Ігорем Яремчуком вони ознайомилися з умовами праці шахтарів, поспілкувалися із керівництвом підприємства.