Рахункова палата проводить аудит на державному підприємстві "Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту "Одеса"

24.07.2019 11:13

Контрольна група Рахункової палати проводить аудит ефективності використання коштів державного бюджету та управління державним майном державним підприємством "Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту "Одеса" у 2017–2018 роках та протягом 6 місяців 2019 року, матеріальних та інших активів, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.

Відповідальна за проведення аудиту − член Рахункової палати Ірина Іванова.

Аудитори Рахункової палати згідно із затвердженою програмою оцінюють, наскільки результативно, законно, економно та продуктивно використовуються бюджетні кошти, та чи ефективно здійснюється управління майном державним підприємством. 

Член Рахункової палати Ірина Іванова разом із контрольною групою та за участі начальника територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополю (у м. Одеса) Анатолія Мирошнікова оглянули стан готовності об’єктів будівництва за проектом "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса". Зокрема, йдеться про будівництво штучної злітно-посадкової смуги, мережі дощових стоків, світлосигнального обладнання, трансформаторної підстанції тощо. 

За результатами перевірки об’єкту контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності використання коштів державного бюджету та управління державним майном.

Член Рахункової палати Ірина Іванова також провела робочу нараду у територіальному управлінні Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополю (у м. Одеса) з питань здійснення у 2020 році контрольних заходів за напрямами діяльності, за які вона є відповідальною.