У Харкові відбудеться конференція «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати»

15.09.2021 10:53

У п’ятницю, 17 вересня, у Харкові відбудеться II етап регіональної конференції «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати».

Захід ініційований Рахунковою палатою.  

Під час конференції будуть порушені питання щодо статусу та основних повноважень Рахункової палати як вищого органу аудиту, зокрема щодо здійснення контролю за використанням бюджетних коштів, наданих на виконання повноважень місцевими державними адміністраціями та на реалізацію делегованих повноважень органами місцевого самоврядування по доходах і видатках.

Крім того, учасники обговорять проблемні питання регіонів у сфері публічних фінансів та шляхи зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни тощо.

Захід відбудеться з нагоди 25-річчя Рахункової палати.

У конференції візьмуть участь:  

Валерій Пацкан, Голова Рахункової палати;

Олександр Скакун, т. в. о. Голови Харківської обласної державної адміністрації;

Альберт Кононенко, перший заступник Голови Харківської обласної ради;

Олег Синєгубов, Голова Полтавської обласної державної адміністрації;

Олександр Біленький, Голова Полтавської обласної ради;

Сергій Гайдай, Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово – цивільної адміністрації;

Віктор Федорченко, Голова Сумської обласної ради;

Тарас Савченко, перший заступник Голови Сумської обласної державної адміністрації;

Дженні Лундмарк, керівник сектору управління державними фінансами, бюджетної підтримки та статистики Представництва ЄС в Україні;

Інгуна Судраба, керівник команди експертів проєкту «Зміцнення потенціалу зовнішнього аудиту відповідно до міжнародних стандартів в Україні», Екс-Генеральний аудитор Латвії та екс-депутат Латвійського Сейму.

Крім того, передбачається участь народних депутатів, мерів низки міст Харківщини, Полтавщини, Сумщини, Луганщини і Донеччини, голів ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, науковців.

Початок заходу о 9:50.

По завершенню конференції о 13:30 передбачений преспідхід для представників засобів масової інформації.

Місце проведення: Харків, вул. Сумська, 64, 4 поверх, велика зала Будинку рад.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова і триватиме до 17.00 16 вересня  за тел. (044) 206-07-68 або ел. поштою: rp_press@rp.gov.ua.