Привітання Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Днем бухгалтера та аудитора!

16.07.2022 09:00

Шановні аудитори  та бухгалтери! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Успішна держава та розвинена українська економіка – це те, що нерозривно пов’язано з кожним із вас та вашою щоденною професійною діяльністю. Суспільство як ніколи потребує точної фінансової звітності та об’єктивної інформації щодо ефективного витрачання коштів. Тому наша робота вимагає чесності, сумлінності, принциповості.

Сьогодні перед кожним із нас постали нові виклики, зумовлені масштабним військовим вторгненням росії, яке розпочалося 24 лютого. І ці реалії вимагають ще більшої відповідальності, зосередженості та ефективності. А головне – вміння здобувати нові професійні знання та навички в умовах війни.

Для кожного з нас, як і для мільйонів інших громадян України, головна мета – працювати на перемогу та задля неї. І це те, що нерозривно пов’язано з ефективним використанням державних коштів.

Рахункова палата не може стояти осторонь процесів, що викликані війною. І вже сьогодні разом із нашими європейськими колегами працюємо  над питаннями, які, в першу чергу, принесуть розуміння, скільки втрат в усіх сферах має Україна, який розмір прямих та непрямих збитків, чи повністю та правильно державні органи їх підрахували та оцінили. Незалежний аудиторський висновок, отриманий за міжнародними стандартами, значно підвищить довіру до цифр та фактів, представлених Урядом України в очах у міжнародної спільноти. Вірю, що спільними зусиллями ми впораємося і з цим складним завданням! Не менш активною буде наша участь у повоєнному реформуванні та відбудові країни.       

Щиро бажаю вам та вашим родинам миру, здоров’я, оптимізму та віри в Україну!  Перемога за нами!