Валерій Пацкан зустрівся з колективом Рахункової палати з нагоди Дня Державної служби і Дня Конституції

26.06.2019 15:51

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зустрівся з колективом інституції з нагоди Дня Державної служби і Дня Конституції.

«У неділю світова спільнота відзначала День Державної служби. Щиро вітаю вас з професійним святом! Щоденна кропітка праця держслужбовців часто буває непомітна, але саме від вашої ефективної роботи залежить багато соціальних і економічних перетворень в країні», – зазначив Валерій Пацкан.

Він подякував працівникам апарату за роботу і відзначив, що як Голова Рахункової палати робитиме все можливе, щоби інституція розвивалася і зміцнювалася, щоби аудитори підвищували свій фаховий рівень і переймали найкращий світовий досвід.

«Тільки за минулий рік у Рахунковій палаті було організовано 60 навчальних заходів, учасниками яких стали 235 наших працівників, а 53 наших співробітники побували у закордонних відрядженнях і ознайомились із міжнародним аудиторським досвідом Польщі, Індії, Іспанії. Вже цього року 34 наших аудитори пройшли стажування та навчання у Польщі, Канаді і Грузії, – зазначив Валерій Пацкан. – У липні ще чотири працівники відвідають ВОФК Грузії і отримають новий досвід у сфері фінансового аудиту. І враховуючи наші домовленості з Президентом Державної аудиторської інституції ОАЕ, групи наших аудиторів після узгодження всіх процедурних питань відвідають Емірати і перейматимуть їх досвід у боротьбі з корупцією та проведенні IT-аудитів».

Він також зауважив, що понад 50 фахівців Рахункової палати вивчають англійську. «Ми створюємо всі умови для цього, адже це допоможе вам ефективніше розумітися з вашими колегами по всьому світу», – підкреслив Голова Рахункової палати.

Також Валерій Пацкан привітав колектив з прийдешнім святом – Днем Конституції.

«Бажаю всім гарних свят! А також подальшого професійного зростання, нових здобутків, міцного здоров'я і добробуту!» – зазначив Голова Рахункової палати.